
HDEVA-2510-6.35MM-BLOCKER
Solucell XLEVA Blocker
Solu-Cell HD EVA Blocker. 25A Black Custom Blockers – 6.35MMx3.375″x4.25″. 700 pieces per box.
Where prices are shown these are the base price and do not include any customer specific discounts
Specification
| Attributes | Value |
|---|---|
| Size: | 3.375"x4.25" |
| Color: | Black |
Dimensions
| Attributes | Value |
|---|---|
| Length: | 3.375″ |
| Width: | 4.25″ |
| Height: | 0.25″ |
Packaging
| Attributes | Value |
|---|---|
| Sales unit: | Box 700 |
| Pack Width: | 4.25mm |
| Pack height: | 0.25mm |
| Pack Length: | 3.375mm |



