
UR2AB3MM-20-ROLL
3mm x 54″ x 80′ (400 Square Feet) Blue Urethane Roll 2AB
3mm x 54″ x 80′ (400 Square Feet) Blue Urethane Roll 2AB
$3.42
Where prices are shown these are the base price and do not include any customer specific discounts
Specification
| Attributes | Value |
|---|
Dimensions
| Attributes | Value |
|---|---|
| Length: | 12″ |
| Width: | 12″ |
| Height: | 1″ |
| Weight: | .3 lbs |
Packaging
| Attributes | Value |
|---|---|
| Sales unit: | SF |
| Pack Width: | 1219mm |
| Pack height: | 914.4mm |
| Pack Length: | 1524mm |
| Pack Weight: | 55kg |



